Ring på 87 31 01 01

eller skriv en mail på mark@cameleon.dk.

Cameleon Creatives A/S
Carl Blochs Gade 57 st
8000 Aarhus C

Mark Wegeberg
Mark L. Wegeberg

Adm. Direktør, Brand Strateg & kontaktchef
Direkte: 87 31 01 03
Mobil: 40 37 73 39
mark@cameleon.dk

Helle Dollerup
Helle Dollerup

Kreativ Direktør
Direkte: 87 31 01 08
Mobil: 40 37 73 32
helle@cameleon.dk

Allan Hebsgaard
Allan Hebsgaard

Art Director
Direkte: 87 31 01 06
allan@cameleon.dk

Lone Christensen - Cameleon Creatives
Lone Christensen

Grafisk Designer
Direkte: 87 31 01 09
lone@cameleon.dk

Anne Rom
Anne Rom Petersen

Grafisk Designer (freelancer), specialiseret i bæredygtig emballage
Direkte: 87 31 01 05
anne@cameleon.dk

Henrik Madsen
Henrik Madsen

Ekstern webudvikler
Direkte: 70 70 22 72
appsin.net

Eddy Thorndal - Cameleon Creatives A/S
Eddy Thorndal

Økonomichef og bestyrelsesmedlem
Direkte: 87 31 01 01
eddy@cameleon.dk

Dan lykholt - Bestyelsesmedlem - Cameleon Creatives A/S
Dan Lykholt

Bestyrelsesmedlem

Henrik Jensen_Betyrelses formand_Cameleon Creatives A/S
Henrik Jensen

Bestyrelsesformand